Kalendarze książkowe dzienne.

Kalendarze książkowe dzienne.

Terminarz dzienne na przyszłe lata.

Kalendarze książkowe Universal i HoReCa. Opis kalendarzy:

- kartki kalendarza w formacie A4
- kalendarz w twardej oprawie
- kartki kalendarza w kolorze białym
- zadruk kartek kalendarza w kolorze czarnym

Każdy rocznik kalendarza proponujemy w innym kolorze okładki. Okładki posiadamy w 4 kolorach: zielonym, bordowym, granatowym, czarnym. Dzięki zastosowaniu rozróżnieniu kolorów okładek eliminujemy możliwość pomyłki zapisania informacji w nieodpowiednim kalendarzu.

Kalendarze na rok:

2020 są dostępne w okładce w kolorze bordowym

2021 występują w oprawie w kolorze granatowym

2022 – to okładka czarna

2023 to okładka w kolorze zielonym

2024 to ponownie okładka w kolorze bordowym

Kalendarz dzienny "Universal"

Przejrzysty, książkowy terminarz z dużą ilością miejsca na zapisywanie ważnych informacji. Doskonale sprawdzi się w branży hotelarskiej (hotele, motele, pensjonaty), gastronomicznej (restauracje, catering) weselnej (domy weselne, zespoły muzyczne). W firmach gdzie rezerwacje przyjmowane są z dużym wyprzedzeniem czasowym a największe obłożenie przypada na weekendy.

Każdy dzień tygodnia: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek umieszczone są na 1 stronie formatu A4.

Każdy dzień weekendu czyli sobota i niedziela umieszczone są na 2 stronach.

Kalendarz książkowy "HoReCa"

To kalendarz dedykowany dla branży hotelarskiej i gastronomicznej. Główną cechą produktu jest umieszczenie każdego piątku każdej soboty i niedzieli na dwóch stronach. Każdy poniedziałek i wtorek jest na jednej stronie formatu A4. Każda środa i czwartek również umieszczone są na jednej stronie.

Dodatkowym atutem kalendarza jest układ jego stron. Po otwarciu kalendarza "w tygodniu" zawsze po lewej stronie będzie widoczny poniedziałek i wtorek. Po prawej środa i czwartek. Piątki, soboty i niedziele umieszczone są na dwóch stronach w formacie A4.