Dostawa artykułów biurowych

Wszystkie artykuły, akcesoria oraz urządzenia szkolne i biurowe zakupione w naszym sklepie internetowym z artykułami biurowymi www.art-bis.pl wysyłamy od poniedziałku do piątku. Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia miały szybki czas realizacji a towar był odpowiednio zabezpieczony.

Kupujesz większą ilość artykułów biurowych? U nas za przesyłkę zapłacisz tylko raz. Przy łącznej wadze (produkty + opakowania) nie przekraczającej 28kg. Przy przedpłacie przesyłka kurierska 14zł/brutto. Pobranie 19zł. Wystarczy, że dodasz produkty do jednego koszyka zakupowego.

Wysyłka kurierem

Artykuły o łącznej wadze do 28kg (towar + opakowanie) wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zamówione artykuły pakujemy i dostarczamy przewoźnikowi nie później niż w ciągu 48 godzin (od poniedziałku do piątku) od momentu poprawnie złożonego i opłaconego zamówienia.

Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone. Odbierając przesyłkę nadaną przez naszą firmę masz możliwość sprawdzenia jej zawartości w obecności kuriera. Jeżeli towar nie będzie zgodny z zamówieniem lub będzie uszkodzony, pracownik firmy przewozowej spisze protokół będący podstawą do zwrotu pieniędzy za zniszczony towar.

Czas dostarczenia paczki przez firmę kurierską to najczęściej jeden dzień roboczy. Jest to termin deklarowany nie gwarantowany.

Odbiór osobisty zamówionych artykułów.

Sklep ABISA

Artykuły Biurowe I Szkolny Asortyment

ul. Króla Kazimierza Wielkiego 102

32-300 Olkusz

Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 16:00

Mapa dojazdu do sklepu.

Dysponujemy parkingiem dla naszych klientów. Przed wizytą w sklepie poinformuj nas o tym. Pracownik przygotuje zamówiony towar.