O sklepie z artykułami biurowymi art-bis.pl

Jeżeli szukasz sprawdzonej, polskiej firmy oferującej szeroką ofertę artykułów papierniczych do domu, biura i szkoły - dobrze trafiłeś! Jesteśmy w pełni polską firmą. Od wielu lat nieprzerwanie dostarczamy najwyższej jakości artykuły biurowe na terenie całego kraju. Cały asortyment naszego sklepu zlokalizowany jest w siedzibie firmy w Olkuszu. Sprzedawane artykuły to produkty niezbędne do funkcjonowania każdej firmy. Mając na uwadze wymagania klientów co do jakości oraz ceny, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę powstałą z selekcji profesjonalnych artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych, która w połączeniu z atrakcyjnymi cenami jest gwarancją udanych zakupów.
Nasza wyspecjalizowana, doświadczona kadra jest gotowa udzielić odpowiedzi na każde pytanie oraz pomóc przy wyborze odpowiednich produktów dla Ciebie i Twojej działalności. Gwarantuje to zadowolenie każdego klienta korzystającego z naszej oferty, które jest podstawowym celem firmy od początku jej istnienia. Dzisiaj możemy się pochwalić tysiącami zrealizowanych zamówień na przestrzeni wielu lat, co pozwoliło zbudować ciągle zwiększającą się grupę zadowolonych klientów składających się zarówno z osób prywatnych, jak i firm i instytucji.

W celu szybkich i prostych zakupów artykułów papierniczych przygotowaliśmy nowoczesny i intuicyjny sklep internetowy. Skupiając się na łatwym znalezieniu poszukiwanych produktów oraz na uproszczeniu ścieżki zakupowej, dzięki czemu złożenie zamówienia to zaledwie kilka kliknięć.

Wszystkie zamówione artykuły biurowe dostarczamy na terenie całego kraju. Paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Przesyłki są odpowiednio zabezpieczane oraz przekazywane przewoźnikowi w możliwie najkrótszym czasie.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych artykułów w sklepie papierniczym w Olkuszu.

Sklep ABISA

Artykuły Biurowe I Szkolny Asortyment

ul. Króla Kazimierza Wielkiego 102

32-300 Olkusz

Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 16:00

Możliwość płatności kartą lub gotówką.

Dla naszych Klientów mamy przygotowany parking.

Mapa dojazdu do sklepu.

Już teraz skorzystaj z oferty sklepu online z artykułami biurowymi art-bis.pl i dołącz do naszego grona zadowolonych klientów.

Zapraszamy!

 

Dame firmy:

abisa.pl Karol Dębski

ul. Króla Kazimierza Wielkiego 102

32-300 Olkusz

Nip 637 198 38 27

Dział handlowy / obsługa zamówień składanych przez internet:

tel. : +48 503 505 662 - w godzinach 07:00 do 16:00

tel. : 32 494 39 69 - w godzinach 07:00 do 16:00

e-mail: sklep@art-bis.pl - 24 godziny na dobę.