Pastele do tkanin z torbą

23,60 zł brutto

3125

Nowy produkt

Dostępność: 2 szt.

Ostatnie egzemplarze!

Zestaw = pastele + długopis żelowy + torba

Więcej szczegółów

Opis produktu


Pastele do tkanin firmy Pentel - 7 kolorów + długopis + torba.

W skład kompletu wchodzą:

  • Pastele do tkanin 7 kolorów
  • Długopis żelowy do tkanin BN15 czarny
  • Torba bawełniana w kolorze ecru
  • 4 gotowe szablony z alfabetem

Zestaw do kreowania ubrań i akcesoriów.

Pastele do tkanin Pentel PTS to doskonałe narzędzie do twórczego przetwarzania części codziennej garderoby. Każdego zainteresowanego modą i kreacją wprowadzą w świat niekonwencjonalnych możliwości plastycznych. W sposób oryginalny i kreatywny przekształcą ubrania, bieliznę, torby, a nawet trampki w prawdziwe modowe perełki. Wystarczy łyk fantazji, a wszystkie rzeczy typu basic, na których możemy zbudować dowolną stylizację, zmienią swoje oblicze w bardziej autorskie i zaskakujące.

Instrukcja użycia:

1. Narysuj wzór, korzystając z szablonów lub własnej wyobraźni.

2. Nakryj go czystą kartką papieru. Najbardziej odpowiedni jest papier ksero lub śniadaniowy.

3. Przeprasuj żelazkiem w celu utrwalenia.

4. Gotowe!

Efekty: Pastele łatwo i przyjemnie nakłada się na naturalne materiały, a ich wyraziste kolory stanowią energetyczny kontrast z głęboko nasyconą czernią długopisu żelowego do tkanin Pentel BN15, który został dołączony do tego zestawu. Długopis żelowy BN15 to niezwykłe narzędzie do konturowania, dodawania wszelkich detali oraz tworzenia rysunków i haseł, które od kilku sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością, stanowiąc nie tylko świetną zabawę, ale także prawdziwą modową inspirację. Pastelowa zabawa to także niebanalna alternatywa na stworzenie autorskiego prezentu dla przyjaciół, którzy stronią od gotowych – często przewidywalnych wzorów.

Rysunek prasować przez kartkę papieru, żelazkiem rozgrzanym do maksymalnej temperatury (bez opcji pary). Prasowanie powinno być wykonywane tylko przez osoby dorosłe.

Torbę zaleca się prać na lewej stronie, w niskiej temperaturze ( 30o- 40o C ) w trybie prania delikatnego.

Certyfikaty: CERTYFIKAT ZGODNOŚCI Z NORMĄ EN71 ZNAK JAKOŚCI KidZone 2013 pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka (Marka Michalaka) - certyfikat nr 214/2013.

Certyfikat fabryki: ISO9001:2008